Выполнить задание по тат.яз вот оно само: Жомлэрне дэвам итегез, дэфтэрегезгэ языгыз. Оля кызы Наташа китап .... Бер бит кенэ укыйм да ..... Африка бик ерак бит,шуна курэ .......

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оля кызы Наташа китап алган хэм икенче кенне кайтарган Бер бит кенэ укыйм да китапны кире куям Африка бик ерак бит,шуна курэ самолетта 3 сагать очырга кирэк