Я хожу на ушу. Там мы бегаем, прыгаем, делаем растяжку. Еще у гас бывают соревнования, однажды я заняла второе место. Мне нравится туда ходить, я люблю спорт. Перевести на казахский язык., спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен ушу өтіңіз. Онда біз созылу жоқ, секіру іске қосу үшін қажет. Дегенмен Конкурсқа бар қандыра жатыр, бір күні, Мен екінші орынға ие болды. Мен сонда бара ұнайды, Мен сүйемін спорт