Як написати діалог і дайте приклад діалогу 4 -6 реченнь син і мама у вогнища

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зібралися мама, тато і їхній син у похід. Спланували похід вони за дві неділі перед похідом. В останній день тато не зміг пойти . Мама і син пойшли у двох.У вечорі біля вогнища син питає маму: - Чому тато не зміг піти з нами? - Тому, що на роботі йому сказали зробити проект тобто презентацію. - Я зрозумів.А чому ти не на роботі? - Я у відпустсі. - Давай наступного разу ми підемо у похід з татом? - Добре. Ми повинни лягати спати! -Надобраніч, мамо! - Надобраніч синку!