Як записати реакцію купрум два сульфату и гідроксиду натрію?спочатку теоритичне рівняння, потім повну ионну  реакцію, и в кінці скорочену ионну реакціюбуду вдячка)

Як записати реакцію купрум два сульфату и гідроксиду натрію? спочатку теоритичне рівняння, потім повну ионну  реакцію, и в кінці скорочену ионну реакцію буду вдячка)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4 Cu2+  +SO4 2-  + 2Na+  +  2OH- = Cu(OH)2 + 2Na+  +2OH- Cu2+  +2OH- = Cu(OH)2