Яка маса оксиду калію взаємодіє з водою, якщо в результаті реакції утвориться гідроксид калію кількістю речовини 2,5 моль?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
K₂O+H₂O=2KOH [latex] \frac{v(K2O)}{v(KOH)} = \frac{1}{2} [/latex] v(K₂O)=v(KOH)/2 v(K₂O)=2.5/2=1.25 моль v(K₂O)=[latex] \frac{m}{M} [/latex] M(K₂O)=94 г/моль m(K₂O)=M(K₂O)*v(K₂O) m(K₂O)=1.25 моль * 94 г/моль=117.5 г Ответ: 117.5 г