Яка сила діє на протон, що рухається зі швидкістю 10 Мм/с в магнітному полі з індукцією 0,2 Тл перпенди­кулярно до лінії індукції?

Яка сила діє на протон, що рухається зі швидкістю 10 Мм/с в магнітному полі з індукцією 0,2 Тл перпенди­ кулярно до лінії індукції?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
q-заряд протона B-індукція v-швидкість   q=[latex]1.6\times10^{-19}[/latex] F=[latex]q\cdot B\cdot V \cdot sin 90^{o}[/latex]=[latex]3.2\cdot 10^{-13} H[/latex]