Який текст можна підібрати до питання Мої добрі справи близьким (5-7 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного дня я колись собі сказала " З сьогоднішнього дня я буду робити добрі справи моїм близьким. Я почала з мами, допомогла їй прибратися в будинку зварити їсти. В школі я допомогла подружці зробити подпруной її мамі, і таким чином я допомагала всім хто просив допомоги.