Яку силу треба прикласти, щоб підняти під водою камінь вагою 3000 Н, об'єм якого 0, 015 м.куб.?
Яку силу треба прикласти, щоб підняти під водою камінь вагою 3000 Н, об'єм якого 0, 015 м.куб.?
Ответ(ы) на вопрос:
F = Fт - Fa = F т - p*g*V = 3000 - 1000*10*0,15=1500 Н
Ответ F =1,5 кН
Не нашли ответ?
Похожие вопросы