З метою підтримати претензії православних київських міщан на конфесійну рівність із католиками й уніатами до Київського Богоявленського братства"з усім Військом Запорозьким"вписався в 1620 році. а)Дмитро Байда Вишневецький, б)П...

З метою підтримати претензії православних київських міщан на конфесійну рівність із католиками й уніатами до Київського Богоявленського братства"з усім Військом Запорозьким"вписався в 1620 році. а)Дмитро Байда Вишневецький, б)Петро Сагайдачний,в)Богдан Хмельницький, г)Іван Мірко, д)Павло Полуботок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 правильна відповідь - б)Петро Сагайдачний