З першоы дылянки зыбрали 9 мышкыв картоплы а з другоы- 4 такы самы мышки. з другоы дылянки зыбрали на 250 кг менше ныж з першоы. скыльки кг картоплы зыбрали з кожноы дылянки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
9-4=5 мішків менше зібрали з другої ділянки 250:5=50 кг у одному мішку 50*9=450 кг зібрали з першої ділянки 5*4=200 кг зібрали з другої ділянки ================================