З поданних слів треба утворити іменники, прикметники і дієслова: сумно - красиво - синьо - добре - Пожалуйста, помогите
Ответ(ы) на вопрос:
сумно - сум сумний сумуе красиво - красота красивий красуе синьо - синь синIй синIе добре - добро добрий добрIе добрiшае
іменники: смуток, красень, синява, доброта прикметники: сумний, красивий, синiй,добрий дієслова: сумувати, красивiшати, синiти, добрiшати