З пришкільної діяльнки учні зібрали 240 кг вівса та 420 кг кукурудзи. Четверту частин

З пришкільної діяльнки учні зібрали 240 кг вівса та 420 кг кукурудзи. Четверту частини вівса та шосту частину кукурудзи згодували кролям. Скільки всього зерна згодували кролям. ( Розвяжи задачу за поданим планом ). 1)Скільки вівса згодували кролям? 2)Скільки кукурудзи згодували кролям? 3)Скільки всього зерна згодували кролям?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 240:4=60(кг)- вівса згодували кролям; 2)420:60=70(кг)-.кукурудзи згодували кролям; 3) 60+70=130(кг)- вівса і кукурудзи згодували кролям.