За 3 дні автомобіль проїхав а км. Першого дня він проїхав 300км,а другого-на 20км менше.Скільки кілометрів проїхав автомобіль третього дня? Склади вираз для розв язування задачі та обчисли його значення,якщо а=960. ____________...

За 3 дні автомобіль проїхав а км. Першого дня він проїхав 300км,а другого-на 20км менше.Скільки кілометрів проїхав автомобіль третього дня? Склади вираз для розв язування задачі та обчисли його значення,якщо а=960. _______________________________________________________________________________ За 3 дня автомобиль проехал а км. Первый день он проехал 300км,а второго-на 20км меньше.Сколько километров проехал автомобиль в третий день? Составь выражение для решения задачи увязки и обчисли его значение,если а=960.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 дня - 960 км 1 день - 300 км 2 день - ?, на 20 км меньше↑ 3 день - ? Решение: 300-20=280 (км) 2 день 960-(300+280)=380 (км) 3 день