Задача У людини карий колір очей  домінує над блакитним. Гетерозиготна кароока жінка вийшла заміж за гетерозиготного кароокого чоловіка.  Визначити ймовірність народження у них дітей з блакитними очами.У человека карий цвет гла...

Задача  У людини карий колір очей  домінує над блакитним. Гетерозиготна кароока жінка вийшла заміж за гетерозиготного кароокого чоловіка.  Визначити ймовірність народження у них дітей з блакитними очами. У человека карий цвет глаз доминирует над голубым. Гетерозиготная кареглазая женщина вышла замуж за гетерозиготного кареглазого мужчину. Определить вероятность рождения у них детей с голубыми глазами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фенотип ген генотип карий       А      АА,Аа голубой     а      аа Решение Р мать Аа * отец Аа G         А,а/А.а F1 АА.Аа.Аа.аа          75%   /25%     кареглазые/голубоглазые Ответ:вероятность рождения голубоглазого ребенка равна 25%.