Задачі із самостійної роботи № 14 «Електромагнітна індукція» Середній рівень 1. Дротяна рамка знаходиться в однорідному магнітному полі. У яких випадках у ній може виникнути індукційний струм? 2. Котушка з проводом замкнена на ...

Задачі із самостійної роботи № 14 «Електромагнітна індукція» Середній рівень 1. Дротяна рамка знаходиться в однорідному магнітному полі. У яких випадках у ній може виникнути індукційний струм? 2. Котушка з проводом замкнена на гальванометр. За яких умов можливе відхилення стрілки приладу? Наведіть приклади. Достатній рівень 1. Як треба переміщати в магнітному полі Землі замкнений дротяний прямокутник, щоб у ньому виник індукційний струм? 2. Рама автомобіля являє собою замкнений контур. Чи буде в ній виникати індукційний струм під час руху автомобіля в магнітному полі Землі? Поясніть свою відповідь. Високий рівень 1. Чи буде виникати індукційний струм у круговому витку, що знаходиться в однорідному магнітному полі, якщо: а) переміщати виток поступально; б) обертати виток навколо осі, що проходить через його центр перпендикулярно до площини витка; в) обертати виток навколо осі, що лежить у його площині? 2. Між полюсами сильного електромагніту швидко обертають кільце, зроблене з мідного дроту. При цьому кільце нагрівається. Чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
середн 1 можливо коли рамка замкнена та рухаеться в магнітному полі 2 коли котушку персувати в магнітному полі або маг поле пересувати дост 1 перпендикулярно до вісі землі  з півночі на південь або наоборот 2 ні  даже якщо в авто буде токопровідна тільки рама, воно буде пересуватись паралельно магн лініям землі а потрібно перпендикулярно вис 1 а  ні ?    б ні   в  так 2 чим швидше обертається кільце тим більший стру самоіндукції, навантаженням для струму є саме кільце тому воно нагріваеться (струм виконуе роботу)