Замініть конструкції з дієсловами на словосполучення з дієприкметниками : Справи , які задумали Уміння, які здобули Сорт, який вивели Струмок, який обмілів Доповідь, яку виголосили

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Задумані справи Здобуті уміння Виведений сорт Обмілілий струмок Виголошена доповідь
Гость
задумані справи здобуті вміння введений спорт обмілілий струмок виголошена промова