Записати 15 порядкових числивникив сотний тысячный мильоный мильярдный 1 з них провидминяти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дев'ятий, перший, двадцятий, мільярдний, чотирнадцятий, семидесятий, п'ятий, другий, п'ятнадцятий, дев'ятнадцятий, сорок перший, одинадцятий, двадцять другий, десятий. н. в. десятий р. в. десятого д. в. десятому з. в десятого о. в. десятим м. в. на десятому