Запишіть подані сполучення слів утри стовпчики: а) ті, що пишуться через дефіс; б) ті, що пишуться разом; в) ті, що пишуться окремо.(Хтозна)що одягнув, (ні)яких стовпів, хтозна(про)яких їжаків, (бозна)яке повідомлення, (казка)...

 Запишіть подані сполучення слів утри стовпчики: а) ті, що пишуться через дефіс; б) ті, що пишуться разом; в) ті, що пишуться окремо. (Хтозна)що одягнув, (ні)яких стовпів, хтозна(про)яких їжаків, (бозна)яке повідомлення, (казка)чим обв'язав, не(аби) яких подарунків, ні(в)кого не питав, хто(сь) змайстрував, де(в)чому стримували, (де)що купив, (будь)які проблеми, хтозна(про)які вимоги, що(небудь) перекаже.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Будь-які проблеми Хтозна-про які вимоги Що-небудь перекаже Б) Хтозна що одягнув;ніяких стовпів;хтозна про яких їжаків;бозна яке повідомлення;хтось змайстрував В) Казна чим обв'язав;не аби яких подарунків;ні в кого не питав;де в чому стримували.