Запишіть слова, знявши риску. З підкресленими словами складіть складносурядні ре?

Запишіть слова, знявши риску. З підкресленими словами складіть складносурядні ре??ення, характерні для офіційно-ділового стилю (речення слід скласти так, щоб між їх частинами ставилася крапка з комою або тире). Мимо/волі, повсяк/час, уві/сні, десь/інде, з/боку/на/бік, геть/чисто, в/наслідок, наче/б/то, не/дивлячись, не/виконаний план, не/зважаючи, др/нашому. Допоможіть срочно нада(
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мимоволі, повсякчас,уві сні, десь-інде , з боку на бік , геть чисто , внаслідок, наче б то, не дивлячмсь, не виконаний план, незважаючи, по-нашому.