Завдання 1-3 передбачає вибір однієї правильної відповіді1.Укажіть, що є крайнім засобом сімейно-правового характеру, який застосовується за рішенням суду до батьків, що не забезпечують належне виховання дітей: А) штраф; Б) поп...

Завдання 1-3 передбачає вибір однієї правильної відповіді 1.Укажіть, що є крайнім засобом сімейно-правового характеру, який застосовується за рішенням суду до батьків, що не забезпечують належне виховання дітей: А) штраф; Б) попередження; В) позбавлення батьківських прав; Г) призначення аліментів на дитину. 2.Укажіть, що належить до обов’язків подружжя: А) любити одне одного; Б) обвінчатися у церкві; В) усі сімейні проблеми вирішувати разом; Г) матеріально підтримувати одне одного. 3.Укажіть, в якому з зазначених прикладів шлюб укладено у повній відповідності до закону: А) шлюб зареєстровано між інвалідами по зору; Б) шлюб зареєстровано з недієздатним; В) шлюб зареєстровано з особою, яка уже перебувала у шлюбі і офіційно не оформила розлучення; Г) шлюб зареєстровано між рідною тіткою і племінником. Завдання 4 передбачає вибір кількох правильних відповідей (варіант відповіді за сполученням цифр — 2 бали; Укажіть, яке майно у випадку розірвання шлюбу буде вважатись особистою власністю одного з подружжя і не буде розділене: 1)дача, яку побудував чоловік під час шлюбу самостійно , на власні кошти; 2) машина, яку до шлюбу дружині подарували батьки; 3) дорогі інструменти для роботи з ювелірними виробами чоловіка, який працював ювеліром; 4)особисті речі ; 5) гроші; 6) срібний кубок – нагорода чоловіка за перемогу в професійному конкурсі. А) 1,2,3,6; Б) 1,3,4,5; В) 1,3,4,6; Г) 2,4,5,6. Завдання 5 передбачає встановлення відповідності або послідовності – 3бали; Установіть відповідність способу припинення шлюбу і правовим механізмом, передбаченим Сімейним кодексом: Припинення шлюбу; Шлюб розривається в ДОРАЦС; Шлюб розривається на підставі рішення суду. А) внаслідок розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя; Б) за позовом одного із подружжя протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнано іншою особою; В) якщо фактично припинилися сімейні стосунки; Г) шлюб розривається за заявою одного із подружжя, якщо другий засуджений за вчинення злочину до позбавлення волі на строк не менше 3 років
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В 2. Г 4. Г Стосовно 2 я 100 відсотків не впевнена
Гость
1)В 2)Г 3)А 4)Г 5)Припинення шлюбу- А    в ДОРАЦС-В    на підставі рішення суду-Б,Г