Зєднати фразеологізми: Ви писати             бій                                                сходити                  на горіхи                                               давати                         зі сцени           ...

Зєднати фразеологізми: Ви писати             бій                                                сходити                  на горіхи                                               давати                         зі сцени                                                набирати                  вогонь на себе                                               викликати                   висоту
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виписати на горіхи; Сходити  зі сцени; Давати бій; Набирати висоту; Викликати вогонь на себе.