Згадай укр. народну казку "Дідова дочка і бабина дочка". Дай відповіді на запитання. 1Як поводилась дідова дочка, коли до неї зверталися з проханням яблунька, криничка, собачка, піч? Що можна сказати про мовлення дівчинки? А як...

Згадай укр. народну казку "Дідова дочка і бабина дочка". Дай відповіді на запитання. 1Як поводилась дідова дочка, коли до неї зверталися з проханням яблунька, криничка, собачка, піч? Що можна сказати про мовлення дівчинки? А як відповідала бабина дочка? 2. Чого вчить казка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За добре серце,умілі руки  дідова дочка винагороджується, бо не цурається ніякої роботи- і яблуньку обчистити,піч помазати, криничку обчистила,обханючила  і пісочком обсипала і собачку від репяхів обібрала, а лінива, пихата та зла бабина дочка отримує по заслузі, карається. Дідова дочка- працьовита,добра,чесна,розумна, щедра,безкорислива, Бабина дочка- лінива,заздрісна,зла, скупа,брехлива. Ця казка вчить охайності, чемності,працелюбності.Засуджує пихатість,лінощі.