Жай сөйлемдерді мысалдармен сайкестіріңіз? 1)Жалаң сөйлем 2)Жайылма сөйлем а)Сұлтан мұрвт оқып отыр ә)Ар алтынмен өлшенбейді б)Аян мен Әли келді в)Ынтымақ халықты асырар г)Біздерде келеміз ғ) Өнерлінің өзегі талмас А) 1)ә,в,ғ 2...

Жай сөйлемдерді мысалдармен сайкестіріңіз? 1)Жалаң сөйлем 2)Жайылма сөйлем а)Сұлтан мұрвт оқып отыр ә)Ар алтынмен өлшенбейді б)Аян мен Әли келді в)Ынтымақ халықты асырар г)Біздерде келеміз ғ) Өнерлінің өзегі талмас А) 1)ә,в,ғ 2)а,б,г В) 1)б,г 2)а,ә,в,ғ С) 1) а,,в 2)ә,в,ғ Д) 1)а,б,в 2)ә,г,ғ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
здесь по ошибно писали там нет некоторые буквы