Зі словами кошовий,військовий,молода,набережна складіть по 2 речення так,щоб ці сл

Зі словами кошовий,військовий,молода,набережна складіть по 2 речення так,щоб ці слова були й іменниками і прикметниками
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кошовий оголосив подяку бійцям .Кошовий атаман з військом вирушив на Крим .Наречена була молода і вродлива .Молода вишивала рушник .Люди на набережній радо зустрічали моряків .На набережній вулиці було людно .Військовий загін марширував по плацу .Військовий віддав наказ .