Зі словами кошовий військовий молода набережна скласти і записати два реченя щоб слова були й іменниками і прикметниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У нього був військовий голос. Це був військовий з першої роти. 2. Вона була молода дівчина. Молода дала згоду. 3. Вони гуляли по набережній вулиці. Це була його улюблена набережна.