Зи словами що позначають килькисть пять девять двадцять и поданими именниками склади словосполучення: будинок ,парасолька, оповидання, видро ,дерево, дивчинка, викно, двери, сосна, дошка, гривня, учень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
п'ять/девять/двадцять будинків,парасольок, оповідань,відер,дерев,дівчинок, вікон,дверей,сосен,дошок,гривень,учнів