Значення фразеологізмів :штурмувати небо, як на ногах, закручувати гайки, стріляний вовк, спускати на гальмах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
штурмувати небо-боротись за щось як на ногах-дуже вправно закручувати гайки-посилювати вимоги до кого-небудь стріляний вовк-досвідчена,бувала людина,яку важко перехитрити,обдурити. спускати на гальмах-полегшувати дію,вплив чого-небудь