Знайдіть об'єм водню,який виділився внаслідок взаємодії 3 моль калію з надлишком оцтової ислоти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складемо  рівняння  реакції:                       3 моль                    х? 2СН₃СООН + К = 2СН₃СООК + Н₂↑                       39                           22,4 л Визначим   масу  3  молів  калію  по  формулі  кількості  ре човини   n = m / M   -  звідси  m =  n х M = 3 х 39 = 117 г Тепер  складемо  пропорцію  і  відповімо  на  питання  задачі:  39  г  К   -   22,4  л  водню  117  г      -            х                                         х = 22,4 х 117 : 39  = 67, 2 л  водню