Знайдіть речення, у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником за. а)Зустріч із народним депутатом відбудеться за новою адрсою б)Консультаційний пункт міститься за адресою... ...

Знайдіть речення, у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником за. а)Зустріч із народним депутатом відбудеться за новою адрсою б)Консультаційний пункт міститься за адресою... в)Університет розташований за адресою.... д) Мешкаю за тією ж адресою....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь.   Б.