Знайдіть у реченях однорідні присудки виражені дієсловами..... сіло пташеня матері на спину, вчепилося ніжками і дзьобиком за пір'я . П олетіла мати, принесла своє дитя в гніздо й питає; - Будеш тепер із гнізда виглядати?...

Знайдіть у реченях однорідні присудки виражені дієсловами..... сіло пташеня матері на спину, вчепилося ніжками і дзьобиком за пір'я . П олетіла мати, принесла своє дитя в гніздо й питає; - Будеш тепер із гнізда виглядати? - Не буду, - сказало радісне пташеня й підняло голівку, щоб виглянути з гнізда. Подивилось та й питає; -А що воно таке - трава?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сіло, вчепилося Полетіла, принесла Сказало, підняло Подивимось, питає