Знайти художнi засоби в вiршi В. Симоненка «Ти знаєш, що ти — людина?» Ти знаєш, що ти — людина.Ти знаєш про це чи ні?Усмішка твоя — єдина,Мука твоя — єдина,Очі твої — одні. Більше тебе не буде.Завтра на цій земліІнші ходитимут...

Знайти художнi засоби в вiршi В. Симоненка «Ти знаєш, що ти — людина?»  Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.  Більше тебе не буде. Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди, Інші кохатимуть люди — Добрі, ласкаві й злі.  Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи!  Бо ти на землі — людина, І хочеш того чи ні — Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мені здається, що тут художнім засобом виступає тире у реченнях. Воно надає швидкості, руху словам, допомагає висловити думку стисло, наголосити на тому, що поет хотів сказати. Людина на землі є єдиною вищою істотою, і все навколо існує для неї, тільки необхідно це помітити.