Зробити поширені речення: Світає. Відкрито. Треба заступится. Важко поєднати. Яснішає. Радісні очі. Повіяло холодом. Допомжіть будь-ласка !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Надворі уже світає. Для сучасної молоді відкрито доступ до найпрестижніших вузів світу. Треба заступитися за правду. Важко поєднати реальність з нашими бажаннями. Яснішає у мене в голові. Цікаві радісні очі. Повіяло холодом з моря.