Зробити повний синтаксичний розбір речень Шевченко - душа України, її совість і честь. 2.Тарас Григорович - щирий патріот рідного дому. 3.Чи відома Вам людина, у якої серце боліло за Батьківщину більше, ніж у Тараса?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Речення розповідне, неокличне, просте, повне, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними додатками із змішаним зв'язком. 2.Речення розповідне, неокличне, повне, двоскладне, поширене. 3.Речння питальне, неокличне, складне, повне, двоскладне, пошипене, ускладнене порівняням.