Зробити синтаксичний розбір речення, вказавши частину мови. Речення: Пошарпані грозами, подзьобані осколками снарядів,жумають свою безконечну думу почорнілі цегляні стіни, лупиться під палаючим сонцем старенький, вимитий дощами...
Зробити синтаксичний розбір речення, вказавши частину мови. Речення: Пошарпані грозами, подзьобані осколками снарядів,жумають свою безконечну думу почорнілі цегляні стіни, лупиться під палаючим сонцем старенький, вимитий дощами дах, задумливо шепочуть над школою статні сокири.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
складне,неокл,розп,двоскл,пош,повне,ускл присл. звор. Пошарпані -прикм грозами-ім подзьобані-прикм осколками-ім снарядів-ім жумають-дієсл свою-займ безконечну-прикм думу -ім почорнілі-прикм цегляні-прикм стіни-ім лупиться-дієсл під палаючим-прикм сонцем-ім старенький-прикм вимитий-прикм дощами дах-іменники , задумливо-присл шепочуть -дієслово над школою -ім статні-прикм сокири. -ім