Зробити синтаксичний розбір речення, вказавши частину мови. Речення: Пошарпані грозами, подзьобані осколками снарядів,жумають свою безконечну думу почорнілі цегляні стіни, лупиться під палаючим сонцем старенький, вимитий дощами...

Зробити синтаксичний розбір речення, вказавши частину мови. Речення: Пошарпані грозами, подзьобані осколками снарядів,жумають свою безконечну думу почорнілі цегляні стіни, лупиться під палаючим сонцем старенький, вимитий дощами дах, задумливо шепочуть над школою статні сокири.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
складне,неокл,розп,двоскл,пош,повне,ускл присл. звор. Пошарпані -прикм грозами-ім  подзьобані-прикм  осколками-ім  снарядів-ім жумають-дієсл  свою-займ  безконечну-прикм  думу -ім почорнілі-прикм  цегляні-прикм    стіни-ім лупиться-дієсл  під палаючим-прикм  сонцем-ім  старенький-прикм  вимитий-прикм   дощами дах-іменники , задумливо-присл шепочуть -дієслово над школою -ім статні-прикм   сокири. -ім