Зробити синтаксичний розбір речення: Здатність орієнтуватися в навколишньому середовищі властива людині спостережливій.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здатність (підмет) орієнтуватися (означення) в навколишньому (означення) середовищі (обставина) властива (присудок) людині (додаток) спостережливій (означення). речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнене.