1. Культура європейського середньовіччя здебільшого була: а) реалістичною б) легендарною в) абстрактно-символічною г) романтичною д) міфологічною 2. Із яких структурних одиниць складається "Божественна комедія"? а) дії б) яви в...

1. Культура європейського середньовіччя здебільшого була: а) реалістичною б) легендарною в) абстрактно-символічною г) романтичною д) міфологічною 2. Із яких структурних одиниць складається "Божественна комедія"? а) дії б) яви в) пісні г) картини 3. Установіть послідовність подій в "Пісні про Роланда" а) нарада Карла на Кордові б) посольство Ганелона та його зрада в) безвихідне становище арг'єргарду на чолі з Роландом г) нарада сарацинського короля Марсилія в Сарагосі 4. Установіть відповідність між колом пекла та душами грішників у "Божественній комедії" а) перше тирани і насильники б) друге доброчесні язичники в) третє підлесники г) сьоме ненажери д) восьме
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в) абстрактно-символічною 2.б) яви 3.г) нарада сарацинського короля Марсилія в Сарагосі 4.а) перше тирани і насильники