2 и 3 денгей ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ, У МЕНЯ НЕТ ВДОХНОВЕНИЯ ЭТО ДЕЛАТЬ :D

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
||| деңгей -Сəлем айажан -Сəлем ерболат -ерболат сен салауытты өмірді қолдайсын ба? -Əрине -Сенің денсаулығын мықты болуы үшін сен қандай спортпен айналасасын? -Мен əр аптада спорт залдарға, кешендерге барып, воллейбол мен айналсам. - Ол үшін не керек? -Шыдамдылық керек. || деңгей.