4 речення з нестягненими прикметниками і 4 з короткими срочно!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(4 речення з короткими )Дрібен дощик ходить по землі, мочить зелен дерева. Винен ти що образив дівчинку! Потрібен ти своїй матусі, де ж ти є у такий час? Зелен галявини є у цьому селі. (Нестягнинні) Зеленії очі має тая дівчинка. Білії хмарки бігають у небі. Червонії маки є на полі у селі. Великії гори зачаровують красою.