5 речень з різними однорідними членами речення(Однорідні підмети,означення,додаткові,присудки,обставини)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) однорідні підмети: Любов, жертва і посвята тебе до слави доведуть. 2) Однорідні означення: Щасливий я, що народився на твоєму березі, що пив у незабутні роки твою м"яку, веселу, сиву воду... 3) Однорідні додатки: Хотів тих піль, тих лісів набрати якнайбільше в свої очі. 4) Однорідні присудки: А згори сипле та й сипле...витрушує душу з дзвіночків, струже срібні дошки і свердлить крицю, плаче, голосить і сіє регіт на срібне сито. (М.Коцюбинський) 5)Однорідні обставини: Тихі сосни мудро й величаво серед світу білого стоять.