Берілген тұйық етістіктерді өзгелік етіске айналдырып жазыңдар. Сөйлеу, көру, та

Берілген тұйық етістіктерді өзгелік етіске айналдырып жазыңдар. Сөйлеу, көру, тарау, шздеу, оқу, білу, ояну, жату, жүрү, жуу. Мысалы: Сөйлеу -- сөйлет -- сөйлеткіз -- сөйлеттір. Помогите пожалуйста очень надо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көру -көрсет,көрсеткіз,көргіз, тарау -тарат,таратқыз,тараттыр,, іздеу,-іздет,іздеткіз,іздеттір, оқу-оқыт,оқытқыз,оқыттыр,, білу-білгіз,білдір,, ояну-оят,оятқыз,ояттыр,, жату-жатқыз,, жүрү-жүргіз,жүргіздір, жуу-жуғыз,жуғыздыр