ЧУВАКИ, ПОМОГИТЕ СДЕЛАТЬ ВОТ ЭТУ ДИЧЬ молю

Гость
G 35 B:About every ten minutes 36 B:Go past the bank and turn left into Smith Street 37 B:No, just a ten-minute walk away 38 B: Yes, there's one just around the corner 39 B:Is it a long way from here? H 40:E 41:C 42:A 43:F 44:D