Cкладіть твір-оповідання за поданим планом. Уведіть до тексту елементи опису пташки чи природи, а також діалог. Доберіть заголовок. Якого стилю ви будете дотримуватися, виконуючи завдання? План 1. Сергій побачив синичку з поран...

Cкладіть твір-оповідання за поданим планом. Уведіть до тексту елементи опису пташки чи природи, а також діалог. Доберіть заголовок. Якого стилю ви будете дотримуватися, виконуючи завдання? План 1. Сергій побачив синичку з пораненим крилом. 2. Хлопець вагався, чи брати пташку додому. 3. Бажання допомогти перемогло. 4. Сергій обігрів пташку. 5. Батьки похвалили сина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назва: Добе серце Сергійка.Твір: Сергій пішов гуляти у парк. І побачив там поранену пташку. Спочатку він не впізнав що за пташка, але потім придивився і зрозумів що це синичка. У неї було поранено крило. Спочатку він вагався чи брати її додому. Тому, що не знав як їй допомогти. Але він мав велике бажання допомогти пташці, і забрав її додому. Він її обігрів і повідомив батькам, щоб допомогли. Вони допомогли і похвалили Сергійка