Даю 30 баллов!!! Утворити iменники в дужках в прикметники. . Понад тисячу рокiв том

Даю 30 баллов!!! Утворити iменники в дужках в прикметники. . Понад тисячу рокiв тому схiднi слов'яни утворили велику державу (Киïв) Русь- одну з наймогутнiших держав того часу. На берегах Днiпра височiв славетний Киïв iз розкiшним княжим двором, величним (Софiя) собором. (Киïв) купцi на своïх човнах допливали до (Кавказ) берегiв.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Київську 2)Софіївським 3)Київські 4)Кавказьких