Дайте свою відповідь на запитання Ассоль: «Як це — вміти любити?»
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Любити - значить розуміти не тільки себе, а й оточуючих. Піклуватися про кожного і дарувати всім свою радість. Любити - значить допомогти в безвіходной ситуації.Любити - значить розуміти не тільки себе, а й оточуючих. Піклуватися про кожного і дарувати всім свою радість. Любити - значить допомогти в безвіходной ситуації.