Доберіть антоніми до поданих слів. Утворіть від них прості форми вищого і найвищого ступенів порівняння Холодний,далекий,хоробрий,тонкий,солодкий,чистий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Холодний-теплий, теплiший, найтеплiший. далекий-близький, ближчий, найближчий. хоробрий-боягузливий, боягузливiщий, найбоягузливiший тонкий-товстий, товстiший, найтовстiший солодкий-гiркий, гiрший, найгiрший. чистий-брудний, бруднiший, найбруднiший