Доберіть і запишіть змінені форми слів: маленький, квітучої, та спільнокореневі слова до слів Маленький, Квітуча

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Змнені форми слів, коли змінюється закінчення( правило,2кл) Маленький, маленького, маленькому, маленьким. Квітучої, квітуча,квітучу,квітучою, квітучій. Спільнокореневі слова ( різні частини мови - дієслово, прикм, іменник,.. Маленький, маля, змалку, помалу, малесенький, малюсеньке,змалечку, мало, малолітні. Квітуча, квітка, квітнути, квіточка, розквітла, квітувати.