Доклад на тему: в каком городе ты хочешь жить и почему? придумайте сами пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу жити в місті Києві. Там є Києво пичерська лавра в яку я хочу попасти,в Києві є багато музеїв деякі навіть присвячені Тарасу Шевченку. Головне – в Києві дійсно можна знайти все, що завгодно: роботу по самих незвичайних спеціальностях, сотні варіантів отримати професію і освіту.