Допоможіть будь ласка!!!Треба придумати 6 речень з числsвниками у різних відмінках.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У залі вишикувалось двадцять п'ять учнів. 2. Василь запросив на вечірку чотирьох друзів. 3. Тридцятьом вісьмом учням школи вручили нагороди та подяки. 4. Він тримав відро двома руками, а ногою відчинив двері. 5. Учора я бачила в небі двох літаків. 6. На сорока трьох кріслах сиділи учні та чекали на початок вистави.