Допоможіть решить задачу На чотири однакові светри потрібно 20 мотків вовни.На ко

Допоможіть решить задачу На чотири однакові светри потрібно 20 мотків вовни.На кофту витрачається на 1 моток вовни більше,ніж на светр.Скільки потрібно мотків вовни на сім таких кофт?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)20:4=5(м)-вовни витрачається на один светер; 2)5+1=6(м)-вовни витрачається на кофту; 3)6*7=42(м) Відповідь:42 мотка вовни потрібно на сім таких кофт.