Допоможіть скласти міні--твір весна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю весну,"коли життя цвіте,як пишний сад".Бо тануть сірі кучугури снігу,розбігаючись навколо дзвінкими струмочками.Усе навкруги починає оживати,струменіти,виспівувати.Немає жодного деревця,жодної маленької травички,жодної живої істоти,яка не раділа б весні,яскравому сонечку,дзвінкому щебету пташок. Весна несе з собою нове життя й нові надії.
Гость
Усе навкруги починає оживати,струменіти,виспівувати.Немає жодного деревця,жодної маленької травички,жодної живої істоти,яка не раділа б весні,яскравому сонечку,дзвінкому щебету пташок.